NOVINKA při platbě v BTC měně je nyní sleva 30% na vybranou službu viz. ceníkÚvod

CENTRUM MODERNÍ DIAGNOSTIKY

alej Naše diagnostické centrum Vám umožňuje využití zkoumání moderní metodou, která umožňuje jak změření energetiky Vašich orgánů, tak zjištění přítomnosti bakterií a virů ve Vašem těla a v případě onemocnění i určení přesné diagnózy v součinnosti s klasickou medicínou pod dohledem lékaře.

Co u nás můžete najít

1. Pomoc při potížích, u kterých se lékařům nedaří zjistit příčiny.

2. Zjištění těchto příčin a jejich následné odstranění za pomoci přírodních produktů a našich přístrojů bez vedlejších účinků.

3. Spokojený život v souladu s přírodou a s ohledem na potřeby lidského těla.

ENERGO – INFORMAČNÍ PREPARÁTY

V současné době zavádíme v našem Centru zcela nové unikátní preparáty, které právě v tuto dobu přicházejí do České Republiky a dalších evropských zemí. Rádi bychom vám alespoň trochu přiblížili, jaký význam pro lidské zdraví tyto preparáty mají.

Jde o to, že s vodou je spojeno všechno živé na planetě. Voda udržuje existenci života na Zemi. Voda má schopnost ukládat i předávat akumulovanou energii i informace podle zákonů kvantové fyziky. Voda kumuluje energii a předává ji organismu, do kterého vstoupí. Dříve, před bouřlivým rozvojem civilizace byla přízemní vrstva vzduchu nasycena energií v podobě toku volných elektronů. Prudký úbytek volných ploch se zavlaženou půdou, pokrytí půdy asfaltem a betonem, pohlcování volných elektronů syntetickými materiály , plazmovou a elektronickou technikou, to vše vedlo k poklesu intenzity objemu elektronů a způsobilo jejich deficit v organismu. Tím pádem prudce stoupla nemocnost, spojená s napětím regulačního systému organizmu, které se projevuje poruchami metabolizmu, ateroskler ózou, syndromem chronické únavy, atd. V takových podmínkách ale nemají příliš dobré výsledky nejen lékařské metody prevence a léčení, ale ani klasické způsoby jako fyzická cvičení, otužování a fytoterapie. To všechno hlavní příčinu zdravotního stavu – deficit elektronů (energie) neodstraní. O jaké preparáty se tedy jedná?

Jsou to vodní preparáty, které mají zvýšený obsah vysokoenergetické fáze „spojené“ vody. Ta sbírá energii volných elektronů z atmosféry. Při vstupu do organismu se energie dostává v souladu se zákony kvantové fyziky tam, kde je nejvíce potřebná a kde její deficit brzdí procesy životních funkcí, z čehož vznikají nemoci. Současně s energií se roznáší informace každé buňce o stavu celého systému, jeho korekci a probíhajících změnách v celém organismu, synchronizují práci mnoha biochemických procesů. Ke zničení všech defektních bílkovin a vytvoření nových je v průměrném organismu potřebný čas okolo třech měsíců. V každém konkrétním případě se čas, dávky i doba užívání preparátů liší. Vychází ze stavu a stupně narušení metabolických procesů. To znamená, že kladné a ozdravné projevy a účinky těchto preparátů, se u každého člověka projeví za různě dlouhý čas. Projeví se ale u každého. Máme celou řadu preparátů, které působí každý zvlášť na konkrétní orgány například játra, ledviny, kůže, plíce atd. Tyto preparáty nemají žádné vedlejší škodlivé účinky a mohou se užívat se všemi léky, které máte od lékaře. Jsou velmi účinné v prevenci chorob, při regeneraci a revitalizaci organismu, významně prodlužují věk a velmi zlepšují kvalitu života i ve vyšším věku.

Další podrobnosti o jejich působení a o tom, jak je získat se dozvíte, pokud navštívíte naše Centrum.

Objednat na konzultaci se můžete na : info@zdraviaprevence.cz nebo na tel.: 602 133 374

tree strom_01


Jak dokážeme odhalit důvody mnoha onemocnění?

Za pomoci moderních přístrojů, které pracují na základě biorezonance živých organismů, čímž dokážou odhalit přítomnost všech patogenů v lidském těle. Jelikož právě tyto viry, bakterie a plísně jsou příčinou a původem většiny nemocí, je zapotřebí odstranit je z organizmu a tím navrátit člověku jeho zdraví. I to naše přístroje dokážou.

K tomu pak DETOXIKACE a ODSTRANĚNÍ PARAZITŮ.

parazit
Na základě toho nabízíme řešení problémů vyplývajících z civilizačních chorob, mezi které se řadí :

RAKOVINA, CUKROVKA, ÚNAVOVÝ SYNDROM, NEMOCI ZPUSOBENÉ BORELIÍ, CHLAMYDIÍ, EB VIREM, BOLESTI KLOUBU A PÁTEŘE, ZAŽÍVACÍ POTÍŽE, SNÍŽENÁ IMUNITA, OBĚHOVÉ POTÍŽE, NEMOCI SRDCE, DÝCHACÍ PROBLÉMY – ASTMA, ČASTÉ INFEKCE, METABOLICKÉ PORUCHY, NEUROLOGICKÉ POTÍŽE, KOŽNÍ PROBLÉMY – EKZÉMY, ALERGIE, BOLESTI HLAVY, ZÁNĚTY, NEMOCI LEDVIN A MNOHO DALŠÍCH.

srdce ledvina
QMRA

Dále Vám nabízíme Kvantovou magnetickou rezonanční analízu organizmu.

Pristroj

Teoretickým základem fungování QMRA je kvantová medicína, přístroj využívá nejmodernější elektromagnetické technologie pro analýzu slabého nevyváženého magnetického pole buněk. Vyšetření pomocí QMRA je neinvazivní a rychlý způsob na vyhodnocení funkčnosti těla. S jeho pomocí lze zjistit i přítomnost těžkých kovů v těle a případný nedostatek vitaminů a stopových prvků.

quantum Testovani_01

OXYGENOTERAPIE

Dále Vám můžeme nabídnout KYSLÍKOVOU TERAPII přístrojem AEROPLUS 6

kyslik

Generátor kyslíku AEROPLUS 6 je schopen produkovat směs bohatou na kyslík.

Je určen pro kyslíkovou terapii.

Pracovní jednotka je řízena mikroprocesorem.

Průtok směsi plynů vyráběných zařízením se pohybuje v rozmezí 0,5 - 6 l / min.

Obsah kyslíku ve směsi se liší v závislosti na výkonu zařízení:

Výkon jednotky (l/min) Procento O2
3 95%
4 90%
6 70%


PARALELNÍ PÉČE O ZDRAVÍ!

V současné době jsme otevřeli detašované pracoviště Paralelní péče o zdraví. Zde získáte informace o předcházení a léčbě civilizačních chorob. Své dotazy můžete psát, nebo nás přímo navštívit osobně v naší kanceláři.

Tuto službu nehradí pojišťovna. Informace o cenách a objednávky v příslušných záložkách těchto stránek.

Těšíme se na Vaši návštěvu.


© Milan Kuchař 2010, technická realizace Martin Novotný 2010